kandydatów

Etat Inspektor

Firma: Okręgowy Urząd Miar w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Okręgowy Urząd Miar w Łodzi
Dyrektor poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Łódź
Ogłoszenie o naborze Nr 93359

Warunki pracy

Co oferujemy naszym pracownikom?
- stabilne warunki zatrudnienia w jednostce ze stuletnią tradycją w polskiej administracji miar,
- otwarte i przyjazne środowisko pracy, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- dogodną lokalizację w centrum Łodzi z rozbudowaną siecią połączeń komunikacyjnych,
- dodatek za wieloletnią pracę w wysokości od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy,
- trzynaste wynagrodzenie,
- szkolenia oraz możliwość dalszego rozwoju kompetencji zawodowych
- pakiet socjalny: dofinansowanie wypoczynku pracownika i dzieci, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach,
- możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia na życie .
Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:
-praca przy komputerze.
Budynek urzędu i jego wyposażenie (windy, łazienki) zapewniają bezpieczne i higieniczne warunki pracy. Brak toalet przystosowanych dla osób niepełnosprawnych, brak podjazdów dla wózków inwalidzkich.

Zakres zadań

  • bieżąca obsługa klienta wewnętrznego i zewnętrznego
  • przyjmowanie przesyłek kurierskich, rejestracja przyrządów i przekazywanie do odpowiednich laboratoriów
  • przygotowywanie przyrządów po dokonanych czynnościach metrologicznych do spedycji
  • przyjmowanie i wydawanie przyrządów pomiarowych bezpośrednio klientom urzędu
  • weryfikacja dokonanych płatności w celu przygotowania dokumentów do wysyłki
  • przygotowanie do wysyłki korespondencji wychodzącej
  • obsługa telefoniczna centrali
  • nadzór nad pobieraniem i zwrotem kluczy, nadzór nad Rejestrem Poboru Kluczy
  • przyjmowanie i dalsza dystrybucja korespondencji przychodzącej

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w zakresie obsługi klienta
  • znajomość ustawy o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami
  • znajomość ustawy Prawo o miarach
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • znajomość ustawy o służbie cywilnej
  • pozytywne nastawienie, umiejętność perswazji
  • wysoka kultura osobista, uprzejmość
  • dobra umiejętność obsługi pakietu Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość systemu Quorum F-K