Etat Inżynier procesu lakierowania / Quality engineer painting process

Firma: Formel D Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej. Firma została założona w 1993 w siedzibie w Troisdorfie w pobliżu Kolonii. Obecnie zatrudniamy ponad 10000 osób z 45 narodów w ponad 80 lokalizacjach w 20 krajach.

Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu w Łodzi na stanowisko:

Inżynier procesu lakierowania / Quality engineer painting process
Miejsce pracy: Łódź
Zakres obowiązków:
  • Monitoring technologiczny nad procesem zaawansowanego lakierownia tworzyw sztucznych (zapobieganie niezgodnościom, ustalanie ich przyczyn, uzyskiwanie wyrobu ze zdefiniowanymi wymaganiami, ciągłe doskonalenie procesu, pomoc w ustawieniu właściwych parametrów)
  • Usprawnienie, nadzór oraz optymalizacja procesu produkcji
  • Utrzymanie niezawodności produkcji w aspekcie technologicznym
  • Tworzenie a także nadzór nad dokumentacją techniczną w zakresie procesu produkcyjnego
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy
Wymagania:
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (g. 6-14, g.14-22)
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: inżynieria materiałowa, inżynieria produkcji, technologia chemiczna)
  • Wiedza z zakresu procesów lakierowania (dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu lakierowania produktów gumowych)
  • Wiedza z zakresu rozwoju i doskonalenia procesów produkcyjnych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie
Oferujemy:
  • Elastyczność w wyborze formy współpracy - Umowa o pracę; B2B; Umowa zlecenie
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Pracę, pełną wyzwań w branży automotive
  • Premia do 10 % wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych inicjatyw
  • Dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-03-2022
Wyświetleń: 235