kandydatów

Etat Asystent ds. sprzedaży i obsługi klienta

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Łódź

Od nas dostaniesz:
  • Współpraca z ekspertami
  • Świeża kawa bez limitu
  • Przyjazna atmosfera
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Mobilne narzędzia do rozwoju kompetencji
  • Możliwość rozwoju w grupie mBanku
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Asystent ds. obsługi procesów posprzedażowych

miejsce pracy: Łódź, Nr ref.: KN/003/0122

„Rośniemy z klientami i dzięki nim” to nasza misja. Jeśli tak jak my chcesz dostarczać klientom najwyższą jakość, a empatia i myślenie klientem to Twoi wierni przyjaciele, to nie czekaj – aplikuj!

Gwarantujemy Ci:

  • wolne weekendy i święta, praca od poniedziałku do piątku
  • umowę o pracę od 1 dnia
  • wynagrodzenie podstawowe rosnące na ścieżce rozwoju
  • dodatkowe prowizje za realizację celów
  • szkolenia wprowadzające, wsparcie mentorów i koordynatora, bazę wiedzy
  • ścieżkę awansów i jasno określone cele
  • lokalizacje w centrum Łodzi – Kilińskiego/Sterlinga, bliskość przystanków MPK, parking rowerowy (praca stacjonarna)
  • możliwość dalszego rozwoju w Grupie mBanku
  • opiekę medyczną, pakiet sportowy MultiSport, e-booki Nasbi i Legimi, ofertę mBanku dla pracowników, rozwój pasji w Klubach mBanku i wiele innych benefitów

Twoje codzienne zadania:

  • aktywna sprzedaż nowych produktów i rozwiązań bankowych
    (połączenia wychodzące i przychodzące)
  • współpraca z klientem, budowanie relacji i pozytywnych doświadczeń
  • dostarczanie najlepszych rozwiązań klientom
  • realizacja celów sprzedażowych i jakościowych

Potrzebujesz:

  • minimum średniego wykształcenie
  • umiejętności sprawnej obsługi komputera
  • chęci do ciągłego zdobywania nowych umiejętności i wiedzy
  • komunikatywności, zaangażowania i otwartości na potrzeby klientów
  • empatycznego podejścia i pozytywnego nastawienia
  • doświadczenia w obsłudze klienta lub sprzedaży, najlepiej telefonicznej
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w bankowości

Dołącz do nas i bądź bogatszy o fajny zespół!