kandydatów

Etat Młodszy specjalista ds. IT/ Helpdesk

Firma: SKAMEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością miejsce pracy: Łódź

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. IT/ Helpdesk
Miejsce pracy: Łódź
Twój zakres obowiązków:
  • Bieżące wsparcie (zdalne oraz lokalne) pracowników firmy w obszarze IT - hardware i software;
  • Instalacja i konfiguracja oprogramowania, sprzętu IT;
  • Administrowanie kontami użytkowników, komputerami i prawami dostępu;
  • Monitorowanie infrastruktury IT, nadzór nad operacjami, dostępnością i wydajnością infrastruktury;
  • Zapewnienie bezpiecznej i wydajnej pracy infrastruktury IT;
  • Wykonywanie zadań związanych z administracją i utrzymaniem sprawności sprzętu (komputery, urządzenia mobilne);
  • Diagnoza i usuwanie problemów z urządzeniami w sieci firmowej;
  • Monitorowanie i nadzór poprawności funkcjonowania urządzeń sieciowych;
  • Rekomendowanie działań, rozwiązań optymalizujących pracę Działu IT;
  • Tworzenie, organizowanie i optymalizowanie dokumentacji IT;
  • Udział w projektach rozwoju infrastruktury IT.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie kierunkowe a przede wszystkim pasja, zainteresowanie tematyką z obszaru informatyki i chęć rozwoju;
  • Praktyczne umiejętności i wiedza w zakresie sprzętu komputerowego i oprogramowania biurowego;
  • Bardzo dobra znajomość systemów Windows;
  • Znajomość usług Office365;
  • Praktyczna wiedza z zakresu podstawowej konfiguracji sieci LAN;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej.
Z naszej strony oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności;
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe w tym: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport;
  • Kontakt z najnowszymi technologiami IT wykorzystywanymi w zarządzaniu przedsiębiorstwami;
  • Możliwość rozwoju zawodowego m.in. w zakresie zarządzania infrastrukturą informatyczną oraz obsługi MS Dynamics NAV, CRM, Qlik.
Administratorem Twoich danych osobowych jest SKAMEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łodzi, przy ul. Częstochowskiej 38/52, 93-121 Łódź. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych (inspektor@skamex.com.pl). • Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji działań rekrutacyjnych. Kategorie danych osobowych obejmują dane zawarte w ofercie pracy. • Odbiorcą Twoich danych osobowych mogą być podmioty przetwarzające dane na podstawie umowy z administratorem i podmioty współpracujące z administratorem. • Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej. • Twoje dane osobowe będą przechowywane do realizacji kontaktu w celach prowadzenia działań rekrutacyjnych, marketingowych do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych osobowych; • Posiadasz prawo żądania dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym w Polsce jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości kontaktu w celu przeprowadzenia rekrutacji. Decyzje podejmowane wobec danych nie podlegają profilowaniu.