kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Rejestracji Wyrobów Medycznych

Firma: SKAMEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością miejsce pracy: Łódź

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Rejestracji Wyrobów Medycznych
Miejsce pracy: Łódź
Twój zakres obowiązków:
  • Terminowe sporządzanie dokumentacji rejestracyjnej dla wyrobów medycznych w procedurze narodowej i procedurach europejskich;
  • Administrowanie prowadzonych procesów rejestracyjnych oraz archiwizowanie dokumentacji związanej z prowadzeniem powiadomień;
  • Terminową współpracę z Urzędem Rejestracji Produktów Leczniczych i Wyrobów Medycznych, urzędami, jednostkami notyfikowanymi oraz klientami
    w zakresie rejestracji wyrobów medycznych;
  • Weryfikację dokumentacji dotyczącej produktów, w tym opakowań produktów, pod względem zgodności z obowiązującymi wymogami prawnymi oraz normami;
  • Śledzenie zmian w regulacjach prawnych krajowych i unijnych dotyczących wyrobów medycznych i zapewnienie ich wdrażania w standardy pracy w Spółce;
  • Wsparcie pozostałych działów Spółki w zakresie dokumentacji wyrobów medycznych znajdujących się w portfolio Spółki, w dalszej perspektywie szkolenia dla pozostałych działów;
  • Współpracę z innymi działami Spółki w zakresie informowania o uzyskanych zatwierdzeniach i zmianach ważnych dla procesów biznesowych.
Szukamy Ciebie, jeśli:
  • Ukończyłeś studia wyższe (preferowane: farmacja, biotechnologia, chemia, prawo);
  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku w Dziale Rejestracji Wyrobów Medycznych;
  • Znasz regulacje dot. wyrobów medycznych i wymagania rejestracyjne dot. wyrobów medycznych;
  • Znasz dobrze język angielski, co pozwala Ci na swobodną komunikację w tym języku;
  • Posiadasz dobrą organizację pracy własnej oraz umiejętność dobrej komunikacji;
  • Cechuję Cię sumienność, dokładność oraz potrafisz ustalać priorytety w działaniach.
Co możemy zaoferować w zamian?
  •  zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu, w oparciu o umowę o pracę;
  •  dofinansowanie do zajęć sportowych – karta Multisport;
  •  prywatną opiekę medyczną;
  •  atrakcyjne wynagrodzenie;
  •  łatwy dojazd do siedziby Spółki - lokalizacja nieopodal centrum miasta;
  •  wdrożenie w nowe obowiązki, możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.
Administratorem Twoich danych osobowych jest SKAMEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łodzi, przy ul. Częstochowskiej 38/52, 93-121 Łódź. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych (inspektor@skamex.com.pl). • Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji działań rekrutacyjnych. Kategorie danych osobowych obejmują dane zawarte w ofercie pracy. • Odbiorcą Twoich danych osobowych mogą być podmioty przetwarzające dane na podstawie umowy z administratorem i podmioty współpracujące z administratorem. • Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej. • Twoje dane osobowe będą przechowywane do realizacji kontaktu w celach prowadzenia działań rekrutacyjnych, marketingowych do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych osobowych; • Posiadasz prawo żądania dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym w Polsce jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości kontaktu w celu przeprowadzenia rekrutacji. Decyzje podejmowane wobec danych nie podlegają profilowaniu.