kandydatów

Etat Koordynator ds. LEAN

Firma: VMG Konstantynow Sp.z o.o. miejsce pracy: Konstantynów Łódzki

Ogłoszenie numer: 6664089, z dnia 2022-03-09

Grupa VMG to nowoczesny lider branży drzewnej zajmującej się odróbką drewna, zarządzaniem biznesowym, obsługą techniczną, logistyką, zagospodarowaniem nieruchomości przemysłowych w krajach Unii Europejskiej.

Koordynator ds. LEAN

Miejsce pracy: łódzkie / Konstantynów Łódzki

Opis stanowiska

  • Wdrażanie narzędzi ciągłego doskonalenia (5S, Kaizen, Kanban, VSM, SMED, TPM) oraz propagowanie kultury Lean Management
  • Prowadzenie projektów związanych z ciągłym doskonaleniem w obszarach jakości, wydajności i kosztów z wykorzystaniem metod i narzędzi Lean
  • Identyfikowanie obszarów do doskonalenia w działach produkcyjnych i nieprodukcyjnych
  • Organizowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu metodyki oraz narzędzi LEAN.
  • Współpraca z działami produkcji, technologii oraz jakości w zakresie definiowania problemów produkcyjnych oraz wsparcie merytoryczne i operacyjne i ich rozwiązywaniu
  • Kontrola i monitorowanie efektów wprowadzonych zmian w procesach
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych oraz tworzenie raportów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Min 3 letnie doświadczenie na zajmowanym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację – warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • Pomoc i wsparcie w chęci kształcenia i rozwoju
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Terminowe wynagrodzenie, premie uznaniowe
  • Pełen kompleks świadczeń (karty sportowe, podarunkowe)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Dofinansowanie do wczasów
  • Możliwość pracy zdalnej