kandydatów

Etat Pracownik Transportu Wewnętrznego (Fabryka Suszarek)

Firma: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Tommorow is our home.

Jako wiodący producent sprzętu gospodarstwa domowego i twórca nowych, przyszłościowych rozwiązań, BSH przyczynia się do poprawy jakości życia na całym świecie. Cenione, globalne marki Bosch, Siemens i Gaggenau oraz szereg marek regionalnych stanowią podstawę naszego sukcesu. Dzięki licznym innowacjom, technologii sensorowej i robotyce oraz wielu innym osiągnięciom zmieniamy otaczający nas świat. Te przyszłościowe idee już istnieją w Waszych pomysłach, umiejętnościach i w naszej wspólnej przyszłości. Dołącz do nas i pozwól, aby Twoja kariera i zdolności znalazły u nas właściwą przestrzeń do rozwoju. Może już od jutra?

Do naszego Oddziału w Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Transportu Wewnętrznego (Fabryka Suszarek)
Miejsce pracy: Łódź
Twoje zadania:
  • Dostarczanie części do linii montażowych wózkami ciągnikowymi i wózkowymi
  • Prace magazynowe – przepakowywanie i przygotowywanie części w oparciu o plany produkcyjne
  • Obsługa terminali / skanerów ręcznych
  • Załadunki / rozładunki samochodów dostawczych w oparciu o harmonogramy dostaw
  • Wykonywanie zaplanowanych inwentaryzacji części oraz utrzymywanie porządku w hali produkcyjnej i w magazynach
Oczekiwany profil:
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w magazynie lub przy obsłudze wózków widłowych/ciągnikowych
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane uprawnienia do obsługi wózków ciągnikowych)
  • Sumienność, zaangażowanie w wykonywaną pracę, odpowiedzialność oraz komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane uprawnienia na suwnice IIS i SEP gr. I
Oferujemy
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną oraz dofinansowanie do posiłków