kandydatów

Etat Telemarketer

Firma: Over Group miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 6717597, z dnia 2022-03-18

Jesteśmy częścią polskiej firmy OVER Group. W efektywny sposób dbamy o to, co jest najcenniejsze – o Klientów. Pozwalamy im się wypowiedzieć, dbamy, by czuli się ważni i wiedzieli, że firma zabiega o nich. Poziom satysfakcji oznacza trwałe relacje, większą sprzedaż i silny atut konkurencyjny. Nasze Call Center towarzyszy w każdej fazie cyklu życia Klienta: pozyskaniu, obsługi, podwyższania wartości i utrzymania. Współpracując z działami handlowymi obsługujemy Klientów branż: rolniczej, weterynaryjnej, zoologicznej i kosmetycznej.

Telemarketer

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • sprzedaż produktów pielęgnacyjnych,
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • współpraca z mobilnym przedstawicielem handlowym,
  • nawiązywanie i podtrzymywanie telefonicznego kontaktu z Klientami oraz zapewnienie im profesjonalnej obsługi,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • jesteś nastawiony/a na długotrwałą współpracę w zakresie sprzedaży i obsługi Klienta przez telefon,
  • uwielbiasz kontakt z ludźmi, a przy tym potrafisz nawiązywać i utrzymywać relacje z Klientami,
  • posiadasz chęć doradzania innym,
  • jesteś osobą otwartą, energiczną, zaangażowaną i nastawioną na realizację celów, systematyczną i dobrze zorganizowaną.

Mile widziane:

  • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej,
  • wiedza zootechniczna,
  • szkolenia sprzedażowe, z obsługi klienta, prowadzenia rozmów,
  • znajomość programu Excel.

Oferujemy

wolne weekendy                                                                       umowa o pracę
    wszystkie                                                                               od 1. dnia pracy

7:30 – 15:30                                                                              biblioteka
godziny pracy                                                                              firmowa

lokalizacja poza                                                                          ubezpieczenie
  centrum Łodzi                                                                             grupowe

duży                                                                                             kilkuosobowy
parking                                                                                          zespół

stała podstawa                                                                           zniżki na produkty
i atrakcyjny system prowizyjny                                                     marek OVER Group

szkolenia                                                                                      pyszna kawa
wdrożeniowe                                                                               w dowolnych ilościach