kandydatów

Etat Pracownik biurowy

Firma: P.P.H.U. Wamatex Andrzej Wieczorek miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki

Ogłoszenie numer: 6718479, z dnia 2022-03-21

P.P.H.U. Wamatex Andrzej Wieczorek

Firma WAMATEX  istnieje w branży tekstylnej od 1992r.

Przedsiębiorstwo produkcyjne jest cenione na rynku tekstylnym w UE.
Swoją działalność prowadzi ekspansywnie, dzięki czemu jest obecnie
czołowym polskim producentem dzianin bawełnianych, poliestrowych oraz
materacowych.

Pracownik biurowy

Miejsce pracy: łódzkie / Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

Poszukujemy pracownika biurowego związanego ze sprzedażą

Przedsiębiorstwo Wamatex jest działająca od 30 lat firmą cenioną na rynku tekstylnym.

Kandydat na tym stanowisku to osoba wykonująca obowiązki związane z funkcjonowaniem biura,

oraz poszukująca nowych i dbająca o doskonały serwis obecnych klientów.

Wymagania

  •  Język angielski na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Prawo jazdy kat.b
  • Komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Zaangażowanie w realizację zadań
  • Budowanie dobrego wizerunku firmy

Mile widziana znajomość rynku tekstylnego. Niemniej jednak dopuszczamy przeszkolenie z oferowanych produktów.

Poszukujmy osoby gotowej podjąć pracę "Od Zaraz"

Oferujemy

  •  Pracę w branży tekstylnej na rynku B2B
  • Pracę w młodym i prężnie rozwijającym się zespole
  • Samodzielne stanowisko pełne wyzwań
  • Miłą atmosferę
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie w formie stałej podstawy oraz premii od sprzedaży
  • Laptop i telefon służbowy
  • Ubezpieczanie na życie z pakietem medycznym
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 21-03-2022
Wyświetleń: 180