kandydatów

Etat Specjalista ds. Przygotowania Produkcji

Firma: STRABAG Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Specjalista ds. Przygotowania Produkcji
Miejsce pracy: Łódź

Zadania

  • wsparcie kierownictwa projektu w procesie wyboru, zakupów, rozliczania i oceny podwykonawców oraz dostawców, doboru technologii, materiałów i urządzeń
  • wycena i rozliczanie prac dodatkowych
  • planowanie kosztów usług i materiałów
  • przygotowywanie zapytań ofertowych
  • prowadzenie protokołów z  negocjacji
  • uzgodnienie zakresu dokumentacji technicznej w przypadku zlecenia podwykonawstwa
  • prowadzenie budżetu budowy w programie iTwo

Wymagania

  • ukończone studia wyższe na kierunku budownictwo
  • min. 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w zakresie budownictwa kubaturowego
  • bardzo dobra znajomość MS Office, AutoCAD, mile widziany MS Project
  • znajomość lokalnego rynku podwykonawców
  • praktyczna znajomość kosztorysowania robót budowlanych
  • dobra znajomość j. angielskiego