kandydatów

Etat Specjalista Komunikacji Marketingowej

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 6777342, z dnia 2022-03-31

Klient portalu Praca.pl

Zatrudnimy osoby na stanowisko:

Specjalista Komunikacji Marketingowej

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie codziennej komunikacji w kanałach Facebook, Youtube, LinkedIn
  • Wykonywanie zdjęć i filmów na potrzeby kampanii w Social Media
  • Przygotowywanie grafiki dla potrzeb kampanii w Social Media
  • Analizowanie trendów, poszukiwanie i wdrażanie niestandardowych rozwiązań komunikacyjnych w mediach społecznościowych
  • Monitorowanie działań konkurencji

Wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii w Social Media
  • Znajomość narzędzi graficznych pozwalająca na samodzielne opracowanie grafik np. do S.M.
  • Umiejętności fotograficzne
  • Wysokie poczucie estetyki
  • Kreatywność i „otwarta głowa”, komunikatywność
  • Samodzielność w działaniu oraz wysoko rozwinięte zdolności organizacji pracy
  • Elastyczność i umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach marketingowych

  • Dużą samodzielność w pracy

  • Pracę w modelu hybrydowym

  • Elastyczny czas pracy

Zachęcamy do przesyłania CV, zwłaszcza jeśli jesteś osobą, która:

  • Chce się rozwijać w dziedzinie marketingu internetowego
  • Jest kreatywna, pełna pomysłów i energii