kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Magazynier
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/1740
OBOWIĄZKI:

- przygotowanie produktów do wysyłki, przyjmowanie dostaw wg dokumentacji - ewidencjonowanie i raportowanie odpadów - zaopatrywanie produkcji w surowce wg potrzeb Umowa o pracę na czas określony: na okres 36 miesięcy. Miejsce wykonywania pracy: ul. Kurczaki 130, 93-331 Łódź + dodatkowe miejsce wykonywania pracy : Łódź, ul. Zakładowa 99.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Gotowość do zmian
Uprawnienia: sprawność fizyczna

Wymagania inne:

- umiejętność ewidencjonowania i raportowania odpadów - umiejętność zaopatrywania produkcji w surowce wg potrzeb - umiejętność przygotowania produktów do wysyłki, przyjmowania dostaw wg dokumentacji - umiejętność obsługi skanera

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 551 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi