Etat Specjalista ds. realizacji zleceń dla klienta niemieckiego

Firma: Minol ZENNER Sp. z.o.o. miejsce pracy: Łódź

Minol Zenner Sp. z o.o.jest jedną z wiodących firm na świecie w zakresie produkcji i sprzedaży urządzeń pomiarowych takich jak: podzielniki kosztów, wodomierze i liczniki ciepła. Firma specjalizuje się w rozliczaniu kosztów centralnego ogrzewania i wody w oparciu o indywidualne zużycie.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. realizacji zleceń dla klienta niemieckiego
Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • wprowadzanie i weryfikacja danych w systemie
  • opracowywanie i analiza danych dotyczących ogrzewania mieszkań i zużycia wody
  • monitorowanie przebiegu procesu według wewnętrznych procedur
  • opracowywanie zleceń dla pracowników serwisu

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1/B2
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • znajomość środowiska Windows i MS Office (zwłaszcza Excel)
  • sumienność, dokładność, uporządkowanie w działaniu
  • zaangażowanie i samodzielność

Oferujemy:

  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do wykonywania pracy (nie wymagamy doświadczenia)
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
  • elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy 6:15 – 8:30)
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowania do wypoczynku i świąt)
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich
  • bezpłatne i regularne kursy językowe
  • opiekę medyczną
  • świetną lokalizację biura
  • dofinansowanie karty Multisport
  • przyjazną atmosferę w pracy