kandydatów

Etat Referent/stażysta w referacie postępowania podatkowego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Referent/stażysta w referacie postępowania podatkowego
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/0254
OBOWIĄZKI:

1. Zapoznanie się z zakresem działalności, zadaniami i organizacją urzędu oraz aktami prawa wewnętrznego, 2. wprowadzanie wpływajacych dokumentów do systemów informatycznych, 3. Obsluga korespondencji przychodzącej i wychodzącej, 4. Archiwizacja dokumentów, 5. Przyjmowanie dokumentów wpływających do urzędu, 6. Obsługa podatnika w sprawach niezłożonych, 7. Zapoznanie się z obsługą systemów informatycznych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy