kandydatów

Etat Inżynier budowy (mostowiec / drogowiec)

Firma: SARINŻ sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 6914859, z dnia 2022-04-26

Sarinż Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem z 7-letnim doświadczeniem zajmującym się przebudową i rewitalizacją obiektów inżynieryjnych. W ramach świadczonych przez nas usług z sektora infrastruktury drogowo - kolejowej zajmujemy się profesjonalną modernizacją wiaduktów, mostów, przepustów, kładek dla pieszych, przejść podziemnych, estakad, murów oporowych  oraz wielu innych - mniejszych i większych inwestycji. Swoje sukcesy zawdzięczamy przede wszystkim sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier budowy (mostowiec / drogowiec)

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • Ścisła współpraca przy wykonywaniu projektu z kierownikiem budowy
  • Sprawdzanie prawidłowości certyfikatów i świadectw wystawionych przez producentów oraz ich zgodności z wymogami prawa
  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej / powykonawczej
  • Prowadzenie archiwum dokumentacji technicznej, odbiorowej oraz korespondencji; sprawdzenie i potwierdzanie zgodności dokumentacji powykonawczej z wykonanym obiektem, kompletności dokumentacji odbiorowej i przekazanie do archiwum po zakończeniu budowy.
  • Nadzór nad prowadzonymi pracami na budowie pod nieobecność Kierownika Budowy i działając wyłącznie z jego upoważnienia i polecenia
  • Tworzenie raportów dziennych, tygodniowych i miesięcznych
  • Nadzorowanie / koordynacja brygad roboczych i robót budowlanych
  • Przygotowywanie zamówień na materiały, sprzęt i usługi; monitorowanie terminowości dostaw urządzeń i materiałów oraz ich kontrola pod względem zgodności dostaw z harmonogramem i dokumentacją techniczną
  • Opracowywanie raportów z postępu prac
  • Tworzenie dokumentacji w systemie BDO (KPO, KPOK, KEOK I KEO)

Wymagania

  • Wykształcenia technicznego budowlanego min. inżynier budownictwa – warunek konieczny
  • Umiejętności obsługi pakietu MS Office (mile widziana znajomość: MS Project i Autocad lub podobnych)
  • Dokładności, sumienności oraz dobrej organizacji pracy
  • Prawo jazdy kategorii B – warunek konieczny
  • Samodzielności, zaangażowania, dyspozycyjności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Doświadczenia w pracy na budowie min. 2 lata (rozliczania budowy, zatwierdzanie materiałów, sprawozdania z robót)
  • Znajomości rynku technicznego
  • Znajomości systemów szalunkowych, specyfiki robót żelbetowych, murarskich, ziemnych i wykończeniowych w budownictwie inżynieryjnym

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia no podstawie umowy o pracę
  • Podstawowe narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy)
  • Samochód służbowy
  • Zdobycie doświadczenia oraz możliwość podniesienia własnych kwalifikacji w różnych obszarach
  • Pracę w doświadczonym zespole przy realizacji licznych projektów