kandydatów

Etat Architekt Business Intelligence (BI)

Firma: Apteka Dr.Max miejsce pracy: Łódź

Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max –

lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicą

ale nie byłoby to możliwe gdyby nie pracownicy uczestników sieci- najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamy

potencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.

Architekt Business Intelligence (BI) - Łódź
Zakres obowiązków na stanowisku:
  • Współpraca z architektami i developerami w ramach organizacji Dr.Max w celu tworzenia nowych rozwiązań Business Intelligence, raportowania i analizy danych
  • Koordynacja prac pomiędzy analitykami biznesowymi, analitykami technicznymi i zespołem Group BI w Dr.Max BDC
  • Komunikacja z użytkownikami biznesowymi i lokalnymi analitykami BI, przygotowywanie zadań dla zespołu deweloperskiego oraz ich weryfikacja i koordynacja
  • Kierowaniem procesem technicznym oraz organizacyjnym w ramach wdrażania złożonych projektów Business Intelligence w Dr.Max Poland
  • Zbieranie wymagań biznesowych, tworzenie wniosków projektowych oraz dbałość o ich pomyślne wdrożenie jak również potwierdzenie zgodności
  • Definiowanie raportów: projektowanie nowych i zarządzanie zmianami w istniejących raportach oraz pulpitach nawigacyjnych
  • Zapewnienie jakości danych oraz definiowanie i utrzymanie słowników biznesowych
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji związanej z platformą raportowania dla zespołów lokalnych oraz Grupowych
  • Szkolenie i wsparcie innych członków zespołu oraz lokalnych użytkowników
Nasze wymagania:
  • Ponad 5 lat doświadczenie w pracy z technologią Business Intelligence, Data Analytics lub dowolnej podobnej
  • Rozumienie logicznych i fizycznych koncepcji modelowania danych (Inmon, Kimball i Data Vault)
  • Biegłość w komunikacji z bazami danych za pomocą SQL (Oracle DB/MS SQL). Inne języki (MDX, DAX, Python) będą dodatkową zaletą
  • Bardzo dobra znajomość zaawansowanych narzędzi raportowania BI, w szczególność MS PowerBI (warunek konieczny)
  • Zaawansowane zrozumienie zagadnień integracji danych (walidacja i czyszczenie), wiedza z zakresu projektowania i użytkowania złożonych baz danych i struktur raportowych
  • Bardzo dobra znajomość cyklu rozwoju projektu BI
  • Otwartość na ustawiczny rozwój i poznanie nowych narzędzi oraz rozwiązań
  • Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku oraz samodzielnej organizacji pracy z nastawieniem na osiąganie celów
  • Co najmniej komunikatywna znajomość j. angielskiego (w mowie i piśmie)
Co oferujemy:
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji w prężnie rozwijającej się firmie
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną i kartę MULTISPORT