kandydatów

Etat Specjalista / Specjalistka ds. audytu

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Łódź

Oferujemy:
  • dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • bonusy finansowe
  • szkolenia produktowe
  • przejrzysty system wynagradzania
  • umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Specjalista/tka ds. audytu

miejsce pracy: Łódź, Nr ref.: MBŁ42/0622

Jesteśmy profesjonalnym, zgranym i otwartym na zmiany zespołem. Liczy się dla nas odpowiedzialność za identyfikację ryzyka w analizowanych procesach. Lubimy słuchać i wyciągać wnioski. Zapraszamy do aplikowania, nawet jeśli w Twoim CV nie ma wszystkich oczekiwanych pozycji. Poszukujemy kogoś, kto stale będzie się z nami rozwijał.

Brzmi interesująco? Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie audytów w obszarze bankowości detalicznej,
  • udział w przygotowywaniu planu audytów oraz tworzeniu metodologii badań audytowych,
  • identyfikowanie oraz ocena ryzyka w procesach funkcjonujących w obszarze bankowości detalicznej,
  • przygotowywanie raportów z audytów oraz zaleceń poaudytowych,
  • monitorowanie i ocena realizacji zaleceń poaudytowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: mile widziane kierunki bankowość, finanse, ekonomia,
  • minimum 3 - letnie doświadczenie zawodowe w komórce audytu wewnętrznego; w firmie doradczej lub audytorskiej (mile widziane certyfikaty CIA, CFA lub PRM),
  • dobra znajomość prawa bankowego i regulacji nadzorczych w zakresie dot. bankowości detalicznej,
  • umiejętność analizowania, pisania raportów i ich prezentowania,
  • mile widziana umiejętność pracy z wykorzystaniem baz danych (SQL),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację pisemną i ustną,
  • dobra organizacja pracy, myślenie procesowe,
  • otwartość i komunikatywność.