kandydatów

Etat Kosmetyczka

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/3755
OBOWIĄZKI:

- stylizacja paznokci metodą żelową i hybrydową - nakładanie akrylu - zdobienie paznokci - wykonywanie manicure i pedicure, w tym klasycznego i japońskiego - wykonywanie mikrodermabrazji - wykonywanie mezoterapii igłowej - wykonywanie masaży kobido - praca w dni wolne - praca w systemie dwuzmianowym - godziny pracy: 9-17, 12-20 - umowa zlecenie na okres 3 lat

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

umiejętność wykonywania manicure i pedicure różnymi metodami, w tym klasycznego i japońskiego umiejętność stylizacji paznokci metodą żelową i hybrydową umiejętność nakładania akrylu i zdobienia paznokci umiejętność wykonywania mikrodermabrazji umiejętność wykonywania mezoterapii igłowej umiejętność wykonywania masażu kobido umiejętność organizowania pracy własnej dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 20,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi