kandydatów

Etat Specjalista / Specjalistka ds. Rozwoju Ekosystemu Firm

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Łódź

Od nas dostaniesz:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Narzędzia do zwinnej nauki: Linkedin Learning, Legimi, Harvard Business Review
  • Biuro w centrum Warszawy, tuż przy Ogrodzie Saskim
  • Pracę z zachowaniem work life balance
  • Kartę sportową oraz prywatną opiekę medyczną
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Specjalista/ka ds. Rozwoju Ekosystemu Firm

miejsce pracy: Łódź, Nr ref.: KN/020/0422

Chcesz rozwijać swoją karierę w Departamencie Klienta Firmowego? Postaw na rozwój w biznesie i dołącz do nas! Jesteśmy departamentem zorientowanym wokół segmentu małych i średnich firm. Budujemy kompleksowe doświadczenie klienta firmowego w kontakcie z bankiem.
W Wydziale Rozwoju Ekosystemu Firm wspieramy przedsiębiorców w ich codziennym prowadzeniu biznesu. Pomagamy im w księgowości, wystawianiu faktur, planowaniu wydatków. Wspieramy w kontakcie z księgową przez Centrum Zadań, przyjmowaniu płatności przez bramkę płatności Paynow, czy terminale POS.

Pracujemy zwinnie, analitycznie, projektowo, hybrydowo (2 dni w biurze, 3 dni w domu, ale jeśli potrzebujesz możesz przyjść do biura codziennie).

Twój zakres obowiązków:

  • inicjowanie, współtworzenie i zarządzanie projektami w obszarze ekosystemu firm, głównie w obszarze eCommerce
  • skalowanie i monetyzacja rozwiązań, które dostarczamy dla klientów
  • zarządzanie procesami w obszarze ekosystemu firm
  • współtworzenie value proposition dla klientów firmowych
  • współtworzenie strategii sprzedaży i marketingu w obszarze produktów ekosystemu firm
  • ścisła współpraca z jednostkami Banku oraz partnerami zewnętrznymi w zakresie produktów ekosystemu firm

Nasze wymagania:

  • eCommerce i jego ekosystem to obszar, w którym chcesz się rozwijać
  • znasz ofertę i produkty dla firm
  • potrafisz zrobić tabelę przestawną, połączyć 2 zbiory danych w Excelu, a wyniki przedstawić na prostej prezentacji
  • potrafisz doprowadzać sprawy do końca, cechuje Cię nastawienie na cel oraz pełna odpowiedzialność za zadania, które realizujesz
  • potrafisz pracować na danych (wynik z Excela potrafisz przekuć w inicjatywę poprawiającą produkt)
  • potrafisz nawiązać dialog z każdym – umiesz dostosować się do rozmówcy
  • nie są Ci straszne umowy i dokumenty, oraz współpraca z Departamentem Prawnym i Compliance

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas!

Przyszły Przełożony- Michał Grabowski
Rekruter- Karolina Nowakowska