kandydatów

Etat Pracownik magazynowy

Firma: Vesbo Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

 Firma VESBO POLAND Sp. z o.o. z Łodzi (Retkinia),  specjalizuje się w sprzedaży instalacji sanitarnych i filtrów w całej Polsce.

Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Łódź
Opis stanowiska:
  • praca na pełny etat w systemie dwu-zmianowym ( w godz. 8-16 i/lub 10-18)
  • dokładne i efektywne kompletowanie towaru do wysyłek
  • odpowiednie przygotowanie towaru do transportu (zabezpieczenie przed zniszczeniem)
  • znakowanie i oklejanie kartonów z produktami
  • załadunek i rozładunek dostaw w tym kontenerów(przenoszenie rur w sztangach 4mb oraz kartonów)
  • uzupełnianie stanów magazynowych na regałach magazynowych
  • sprawdzanie towaru wydawanego pod względem ilościowym i jakościowym
  • utrzymywanie w należytym porządku magazynów
Wymagania:
  • preferowane wykształcenie średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność
  • umiejętność posługiwania się wózkiem paletowym
  • cechy personalne, umożliwiające efektywną i bezproblemową pracę w zespole
  • zdolność samoorganizacji pracy i odpowiedzialności za powierzone obowiązki
  • orientacja w ogólnych zasadach funkcjonowania magazynu
  • mile widziane doświadczenie w branży sanitarnej.
 Oferujemy:
  • umowa o pracę na pełny etat
  • wynagrodzenie podstawowe plus premiowe, razem pomiędzy 4 a 6 tys. brutto, w zależności od umiejętności i stażu pracy
  • dopłata do kart Multisport
  • możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-06-2022
Wyświetleń: 178