kandydatów

Etat Pracownik Obsługi klienta / Sprzedaży

Firma: Carmaga endless shine miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 7240059, z dnia 2022-07-06

Carmaga endless shine

Carmaga endless shine to jedno z czołowych studio wrappingowo-detailingowych w regionie łódzkim (prosimy srawdź informacje dostępne w internecie o naszej firmie , nasze profile i realizacje).

Specjalizujemy się w instalacji folii ochronnych PPF i folii do zmiany koloru, aplikacji powłok ceramicznych i wszelkich usług dotyczących dziedziny detailingu.

Obecnie poszukujemy osoby do naszego młodego zespołu CARMAGA endless shine Łódź.

Pracownik Obsługi klienta / Sprzedaży

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • obsługa plotera tnącego
  • telefoniczna obsługa klienta
  • sprzedaż i nawiązywanie współpracy ze studiami detailingowymi w całej Polsce
  • wyceny realizacji
  • rozwijanie kanałów social media tj. Fcb, Ins, YT

Wymagania

  • doświadczenie nie jest wymagane
  • swobodna mowa, łatwość nawiązywania kontaktów
  • komunikacja na poziomie high level i kultura osobista tzn. kochasz klientów, a oni kochają Ciebie
  • bystrość
  • organizacja pracy za trzech, utrzymywanie kontaktu z klientami, wszelkimi możliwymi sposobami
  • świetnie jeśli jesteś motoryzacyjnym freakiem i przy okazji posiadasz wiedzę o foliach, oklejaniu aut i detailing’u

Oferujemy

  • pensję i premię od sprzedaży jak się sprawdzisz w okresie próbnym
  • pierwsze 1-2 miesiące próbno-szkoleniowe, potem w zależności od tego co pokażesz
  • premie sprzedażowe
  • szkolenie i wszelką niezbędną wiedzę
  • swobodną atmosferę, młody zespół

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 06-07-2022
Wyświetleń: 210