kandydatów

Etat Kierownik Robót Elektrycznych

Firma: WEGNER Spółka z o.o. Spółka k. miejsce pracy: Łódź

Kierownik Robót Elektrycznych
Miejsce pracy: Łódź

WEGNER Spółka z o.o. Spółka k.

WEGNER to firma, która od ponad 30 lat z powodzeniem działa na rynku usług budowlanych posiadając w swym dorobku setki zrealizowanych inwestycji na terenie całego Kraju. WEGNER, jako Generalny Wykonawca działa kompleksowo, oferując swym Klientom pełne profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji.

Twój zakres obowiązków:
  • planowanie oraz koordynacja robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu oraz dokumentację projektową i przepisy BHP
  • weryfikacja dokumentacji oraz zastosowanych rozwiązań
  • prowadzenie dokumentacji w zakresie robót elektrycznych oraz sporządzanie dokumentacji powykonawczej,
  • odbiór robót od podwykonawców i przekazanie robót Inwestorowi
  • bezpośrednia współpraca z kierownikiem budowy w zakresie sieci i instalacji elektrycznych
  • sporządzanie obmiarów i przedmiarów robót
  • udział w przygotowaniu kosztorysów branżowych,
  • przygotowywanie zapytań ofertowych oraz zamówień na materiały
  • analiza harmonogramu i postępu robót
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (elektryczne)
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci i instalacji elektrycznych (lub w trakcie ich zdobywania)
  • przynajmniej 2 lata doświadczenia w obiektach użyteczności publicznej w tym szpitalach
  • znajomość rynku Dostawców i Podwykonawców
  • znajomość programów AutoCAD i pakietu MS Office (Word, Excel)
  • umiejętność przygotowywania kosztorysów
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność, samodzielność, sumienność
Pracodawca oferuje:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bądź kontrakt B2B – w zależności od preferencji
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
Dodatkowo
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na  życie
  • karta MultiSport dla pracownika i jego rodziny
  • imprezy integracyjne