kandydatów

Etat Kierownik Terminalu

Firma: Spedycja Polska Spedcont Sp. z o. o. miejsce pracy: Łódź

Spedycja Polska SPEDCONT Sp. z o. o. to wiodący polski operator kolejowy wyspecjalizowany w transporcie intermodalnych jednostek ładunkowych. Istniejemy na rynku od 1963 roku, co daje naszym Klientom gwarancję fachowej i rzetelnej obsługi wynikającej z wieloletniego doświadczenia. Terminal Kontenerowy SPEDCONT Łódź w połączeniu z oddziałem w Gdańsku, tworzy niezawodną sieć obsługi ładunków kontenerowych.

SPEDCONT to  silny i nowoczesny operator intermodalny, wchodzący w skład GRUPY PEKAES poszukuje osoby na stanowisko:

Kierownik Terminalu
Miejsce pracy: Łódź
Zakres obowiązków:
  • zarządzanie podległym zespołem
  • rekrutacja na stanowiska operacyjne w działach
  • rozliczanie czasu pracy podległych pracowników
  • tworzenie grafiku pracy z uwzględnieniem urlopów
  • ścisła współpraca z innymi działami Spółki w celu optymalizacji procesu obsługi klientów
  • nadzór nad procesem wykonywanych usług na Terminalu
  • przygotowywanie ofert i wycen na świadczone usługi na Terminalu
  • nadzór na stanem technicznym Terminalu i urządzeń technicznych przy ścisłej współpracy z Działem Technicznym
  • koordynowanie wdrożeń innowacji i modernizacji
  • wyznaczanie i utrzymywanie standardów pracy
  • dbanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • wyznaczanie i nadzór nad procesami usług świadczonych przez Spółkę
  • dbanie o prawidłowe i niezakłócone funkcjonowanie Terminalu
  • zapobieganie powstawaniu nadużyć i nieprzewidzianych kosztów w ramach pracy działów Spółki
  • rozpatrywanie reklamacji klientów
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • minimum 5-letnie doświadczenia w kierowaniu zespołem
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • odpowiedzialność
  • orientacja na cel oraz zaangażowanie w sprawy Spółki
  • znajomość procesu realizacji transportów
  • umiejętność profesjonalnej rozmowy z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów;
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • obsługa pakietu MS Office

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w branży TSL
  • podniesienie wiedzy i umiejętności w zakresie transportu intermodalnego
  • wdrożenie oraz wsparcie w pierwszym etapie pracy
  • stałe, atrakcyjne wynagrodzenie
  • opiekę medyczną Medicover
  • ubezpieczenie grupowe
  • karty sportowe
  • kartę paliwową