kandydatów

Etat Researcher – Specjalistka / Specjalista ds. sourcingu

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Łódź

Od nas dostaniesz:
  • Kartę sportową
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Researcher – Specjalistka / Specjalista ds. sourcingu

miejsce pracy: Łódź, Nr ref.: MBŁ/65/0822

Cześć! Zapraszamy Cię do pracy w zespole Rekrutacji i Mobilności Wewnętrznej mBanku! Na co dzień szukamy pracowników do wszystkich zespołów z Grupy mBanku, od marketingu po IT. Angażujemy się w projekty m.in. związane z adaptacją nowych pracowników, marką pracodawcy, projektowaniem i badaniem doświadczeń kandydatów. Jesteśmy grupą zgranych ludzi, których łączy zamiłowanie do rekrutacji, dobrego jedzenia i poczucie humoru.

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Wyślij do nas swoją aplikację, do zobaczenia na spotkaniu :)

Twój zakres obowiązków:

  • wyszukiwanie kandydatów do ról IT i non-IT z wykorzystaniem metod direct search,
  • pisanie spersonalizowanych wiadomości,
  • prowadzenie wstępnych rozmów z kandydatami, przygotowywania rekomendacji rekrutacyjnych,
  • aktywne budowanie oraz utrzymywanie sieci kontaktów z kandydatami,
  • bieżące przygotowywanie raportów (target list i progress list, long list),
  • bliska współpraca z rekruterami i managerami w zakresie przygotowania profilu kandydata,
  • dbanie o Candidate Experience.

Nasze wymagania:

  • minimum rok doświadczenia w obszarze sourcingu/researchu,
  • znajomość branży IT,
  • doświadczenie w wykorzystywaniu różnych źródeł i narzędzi dotarcia do kandydatów,
  • znajomość technik pozyskiwania kandydatów,
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji,
  • doświadczenie w konstruowaniu boolean search, x-ray search,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • otwartość i samodzielność w działaniu,
  • umiejętność organizacji własnej pracy,
  • proaktywność w działaniu,
  • mile widziane doświadczenie w mapowaniu rynku i wyszukiwaniu danych na temat rynku.

To oferujemy:

  • współpraca w ramach umowy o pracę,
  • zatrudnienie przez firmę zewnętrzną,
  • programy rozwojowe, np.: Z energią po zdrowie, Piątki z rozwojem, ODnowa (program wspierający pracę i zarzadzanie w środowisku zdalnym i hybrydowym),
  • możliwość udziału w konsultacjach rozwojowych i rekrutacyjnych w ramach wewnętrznego rynku pracy,
  • wsparcie w opracowaniu indywidulanych planów rozwojowych i odkrywaniu mocnych stron wykorzystując podejście Instytutu Gallupa,
  • bezpłatny dostęp do Legimi, Linkedin Learning, platformy językowej (j. angielski, j. niemiecki).