kandydatów

Etat Inżynier Budowy

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Łódź

NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Łódź
Zakres obowiązków:
  • Obsługa i kontrola kompletności dokumentacji technicznej;
  • Koordynowanie prac podwykonawców,
  • Nadzór i kontrola nad postępami prac,
  • Koordynowanie harmonogramów,
  • Kontrola oraz dokumentowanie jakości,
  • Nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy wraz z prowadzeniem stosownej dokumentacji w tym zakresie,
  • Sporządzanie raportów projektu,
  • Sprawowanie nadzoru nad pracami budowlanymi pod kierownictwem Kierownika Budowy lub Kierownika Robót
  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej;
  • Prace biurowe konieczne do wykonania wszystkich powyższych zadań,
Wymagane kwalifikacje:
  • Wykształcenie wyższe inż. kierunkowe - elektryczne.
  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz pracy w zespole, odpowiedzialność;
  • Analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej;
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz inicjatywa własna;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz AutoCAD;
  • Zaangażowanie, pracowitość, dyspozycyjność i punktualność;
  • Odpowiedzialność w działaniu;
  • Nastawienie na współpracę i sprawną komunikację w zespole;
  • Otwartość na nowe zadania, ludzi;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Mobilność - prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenie kwalifikacji w branży energetycznej a także sterowania ruchem kolejowym ;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Samochód służbowy;