kandydatów

Etat Specjalista

Firma: Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi
Łódzki Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Łódź
Ogłoszenie o naborze Nr 105060

Warunki pracy

praca biurowa, praca poza siedzibą urzędu, praca w systemie podstawowym, obsługa urządzeń biurowych, obsługa komputera powyżej 4 godzin na dobę, oświetlenie naturalne i sztuczne, niedostosowanie budynku do osób niepełnosprawnych, praca na parterze.

Zakres zadań

  • Sporządza i opracowuje umowy cywilno-prawne, aneksy i porozumienia tych umów w zakresie gospodarowania nieruchomościami dla realizacji ustawowych zadań Policji oraz racjonalnego gospodarowania nieruchomościami.
  • Prowadzi negocjacje z podmiotami zewnętrznymi w celu zawarcia umowy.
  • Prowadzi korespondencję z podmiotami zewnętrznymi oraz organami administracji rządowej w celu zawarcia umowy.
  • Analizuje przydatność nieruchomości w zakresie zawarcia umowy dla realizacji zadań Policji i racjonalnego gospodarowania nieruchomościami.
  • Opracowuje dokumentację niezbędną do korespondencji z organami rządowymi w celu zawarcia umowy.
  • Realizuje zawarte umowy w zakresie zmiany bądź rozwiązania umowy w celu zabezpieczenia prawnych i finansowych interesów Policji.
  • Przeprowadza wizje lokalne nieruchomości, wykonuje protokolarne czynności i uczestniczy w przekazywaniu/przejęciu nieruchomości bądź ich części celem zabezpieczenia interesów jednostki.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze gospodarowania nieruchomościami lub powyżej 4 lat w administracji
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu OFFICE (w szczególności EXCEL, WORD),
  • znajomość przepisów: kpa, prawa cywilnego w zakresie umów cywilno-prawnych, ustawy o gospodarce nieruchomościami,
  • poświadczenie bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą poufne lub złożenie oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe