kandydatów

Etat Samodzielna księgowa

Firma: Taxform.pl Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 7510605, z dnia 2022-09-09

Biuro rachunkowe Taxform.pl Sp. z o.o. świadczy usługi księgowe i doradcze w całej Polsce.

Samodzielna księgowa

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • pełna obsługa księgowa i rachunkowa spółek z o.o. zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi.

Wymagania

  • minimum 5 letnie doświadczenie na stanowisku Samodzielna Księgowa - pełna księgowość,
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym,
  • biegła znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego,
  • znajomość programu ERP Optima,
  • komunikatywność,
  • dokładność,
  • wysoka kultura osobista.
  • umiejętność pracy w zespole,
  • optymistyczne nastawienie do życia.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dedykowaną asystentkę,
  • system szkoleń zewnętrznych - szkolenia cykliczne,
  • możliwość rozwoju i awansu.