kandydatów

Etat Menedżer ds. Sprzedaży Produktów Zdrowotnych

Firma: PZU Zdrowie S.A. miejsce pracy: Łódź

Jesteśmy atrakcyjnym i stabilnym pracodawcą
Jako jedna z największych instytucji finansowych w Europie Środkowo-Wschodniej często wyznaczamy kierunek dla całej branży. Stawiamy przy tym na innowacyjność, ciągłe poszukiwanie usprawnień i łamanie schematów. Dzięki skali i różnorodności naszej organizacji jesteśmy wyjątkowym pracodawcą dla profesjonalistów z różnym doświadczeniem zawodowym i różnymi kompetencjami. Tworzymy kulturę organizacyjną, która wspiera innowacje i współpracę między różnymi obszarami na terenie całego kraju.
Menedżer ds. Sprzedaży Produktów Zdrowotnych
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: 000014492
Twój zakres obowiązków:
  • Realizacja założonego planu sprzedaży i strategii sprzedaży
  • Współpraca z brokerami działającymi na lokalnym rynku
  • Wdrażanie programów opieki medycznej w siedzibie Klienta
  • Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami korporacyjnymi
  • Badanie potrzeb Klientów, proponowanie odpowiednich produktów i usług jak również przygotowywanie indywidualnych rozwiązań dla Klientów wraz z prowadzeniem negocjacji
  • Analizę i monitorowanie działań konkurencji
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w sektorze B2B
  • Znajomości rynku lokalnego
  • Aktywne dążenie do realizacji celu oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Podstawowej znajomości rynku opieki medycznej
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji
To oferujemy:
  • Praca w modelu hybrydowym
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach licznych sekcji PZU Sport Team (od badmintona - po żeglarstwo)

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 12-09-2022
Wyświetleń: 146