kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Carcon sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 7705137, z dnia 2022-11-04

Na tę chwilę CARCON realizuje m.in.:

Hala 2000 m2 + biurowiec 320m2 - Karczew (Warszawa),

Hala z częścią biurową o pow. zabudowy 1600m2 - Głogów

Hala warsztatowa 1000m2 + Biurowiec 250m2 - Ruda Śląska,

Budowa hali magazynowej (3200m2) + 2 Biurowce (400m2 każdy) - Wrocław

Budowy hali produkcyjnej (1800m2) z budynkiem biurowym (500m2) - Łódź

Budowa hali magazynowej z częścią socjalną (500m2) - Łódź

Budowa hali magazynowej (1000m2) + budynku biurowego (400m2) - Mory (Warszawa)

Budowa hali produkcyjnej (1200m2) + budynku biurowego (350m2) - Świnoujście

Hala magazynowa (2500m2) + biuro (400 m2) - Konin

Hala magazynowa 1400m2 - Piaseczno

Hala produkcyjna 1200m2 - Częstochowa

Hala magazynowa 1000 m2 + trzykondygnacyjne biuro - Szeligi (warszawa)

Bardzo prężnie się rozwijamy, dlatego dołącz do nas już dziś i wspólnie budujmy nowe doświadczenia.

Magazynier

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • Obsługa magazynu
  • Wydawanie oraz przyjmowanie sprzętu
  • Przygotowywanie dokumentów magazynowych
  • Dbanie o powierzony asortyment oraz miejsce pracy
  • Kontrola przyjmowanego sprzętu

Wymagania

  • Chęć do pracy
  • Odpowiednia organizacja czasu pracy
  • Systematyczność i dokładność
  • Umiejętność obsługi wózka widłowego

Oferujemy

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju
  • Możliwość zdobycia uprawnień do obsługi wózka widłowego

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-11-2022
Wyświetleń: 138