kandydatów

Etat Twórca autorskich wyrobów ręcznych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Twórca autorskich wyrobów ręcznych
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/6605
OBOWIĄZKI:

- organizacja przebiegu procesu tworzenia - wykonanie zamówienia (m.in. tworzenie obrazów) zgodnie z życzeniem klienta - projektowanie dywanów (inwencja własna lub pod określone wymagania) - wybieranie tkanin - tworzenie rysunkowych wersji projektu - badanie trendów i konkurencji - nawiązywanie kontaktów z klientami w języku rosyjskim oraz kazachskim - miejsce wykonywania pracy: siedziba (Łódź, ul. Narutowicza 40/1) + teren całej Polski - system pracy jednozmianowy, godziny pracy: 9-17 - praca w dni wolne - umowa o dzieło na okres 3 lat

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: kazachski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: nawiązywanie kontaktów

Wymagania inne:

umiejętność organizacji przebiegu procesu tworzenia umiejętność tworzenia obrazów zgodnie z życzeniem klienta wiedza o ręcznym tworzeniu dywanów

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi