kandydatów

Etat Specjalista ds. wynajmu maszyn

Firma: GLASSLIFT SP.Z O.O. miejsce pracy: Zgierz

Firma Glasslift oferuje sprzedaż oraz wynajem nowoczesnych urządzeń do transportu i montażu szkła wielkogabarytowego. Ogromne doświadczenie i duża własna baza sprzętowa stawia nas na pozycji lidera w zakresie świadczonych usług. Oferujemy wynajem urządzeń z wykwalifikowanymi operatorami lub bez operatora.

Specjalista ds. wynajmu maszyn
Miejsce pracy: Zgierz
Zakres obowiązków:
  • Przyjmowanie zleceń na wynajem mini żurawi i manipulatorów
  • Zarządzanie kalendarzem wynajmów w celu optymalizacji kosztów transportu
  • Dobór odpowiedniego sprzętu do danego zlecenia
  • Zarządzanie flotą kilkunastu samochodów dostawczych
Wymagania:
  • Doświadczenie w obszarze logistyki lub wynajmu maszyn budowlanych
  • Doświadczenie w kontakcie z klientami lub podwykonawcami z branży budowlanej
  • Doskonałe umiejętności zarządzania czasem w dynamicznym otoczeniu
  • Bardzo dobra znajomość MS OFFICE ( w szczególności Outlook i Excel
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z największym parkiem maszynowym w swojej branży
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatne ubezpieczenie na życie i opiekę medyczną
  • Pracę w zespole pełnym energii i pomysłów
  • Możliwość realnego rozwoju zawodowego w strukturach firmy