kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Magazynier
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/6843
OBOWIĄZKI:

- magazynowanie i przechowywanie w odpowiednich warunkach tkanin obiciowych i dekoratorskich - magazynowanie wyrobów za pomocą skanera ręcznego Motorola MC9190-G - system czasu pracy : 1 zmiana 04:00 do 16:00, 2 zmiana 16:00 do 04:00 - umowa zlecenie: 1 rok - praca w wolne dni - miejsce wyjkonywania pracy: 93-370 Łódź, ul. Romana 40/42

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: Zdolności manualne

Wymagania inne:

uczciwość, pracowitość, sumienność umiejętność obsługi maszyn typu - celofonarka, zgrzewarka i umiejętność obsługi skanera magazynowego Motorola MC9190-G

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi