Etat Specjalista ds. Sprzedaży w sektorze motoryzacyjnym (praca mobilna)

Firma: TBS Consulting miejsce pracy: Łódź

Dla międzynarodowego dostawcy agregatów chłodniczych wraz z osprzętem poszukujemy osoby na stanowisko
Specjalista ds. Sprzedaży w sektorze motoryzacyjnym (praca mobilna)
Łódź
Zakres obowiązków:
  • Utrzymywanie obecnych oraz pozyskiwanie nowych Klientów na obszarze woj. Łódzkiego i woj. Świętokrzyskiego (firmy transportowe, firmy dostarczające zabudowy samochodów dostawczych itp.).
  • Budowanie długofalowych relacji z właścicielami firm transportowych.
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów.
  • Realizacja założonych celów biznesowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów z sektora motoryzacji (mile widziane doświadczenie w sprzedaży pojazdów osobowych, dostawczych lub ciężarowych).
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację (możliwe zagraniczne szkolenia).
Oferta:
  • Praca w stabilnej, międzynarodowej firmie.
  • Dostęp do nowoczesnych technologii.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz pakiet premiowy (Średnie roczne wynagrodzenie brutto w przedziale 100 000 - 120 000 zł brutto).
  • Wszelkie narzędzia pracy, w tym samochód służbowy do użytku prywatnego (VW Golf combi lub zbliżonej klasy).
  • Szkolenia techniczne w zakresie oferowanych produktów.