kandydatów

Etat Kierownik działu inżynieringu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kierownik działu inżynieringu
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/7216
OBOWIĄZKI:
- zarządzanie przypisanymi zespołami pracowników, prowadzenie, motywacja i rozwijanie zespołów- wdrażanie wytycznych organizacyjnych i definiowanie operacyjnych zasad działania i procesów podległych zespołów w celu wypełnienia strategii firmy- planowanie i alokacja zasobów i budżetu do prowadzonych projektów i zadań inżynieryjnych- dążenie do rozwoju standardów technicznych i procedur w inżynieringu- zapewnienie przestrzegania zasad postępowania w firmie w podległej komórce- zapewnienie zasobów ludzkich niezbędne do realizacji zadań i projektów inżynieryjnych na odpowiednim poziomie jakościowym i terminowo- komunikacja z pracownikami formy w języku angielskim- współpraca z oddziałami Siemensa w Indiach w niektórych kwestiach związanych z tworzeniem nowego centrum w Polsce
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: hindi (hinduski), w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

umiejętność zarządzania zespołami pracownikówznajomość rynku technologii i produktów firmy

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 27 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi