kandydatów

Etat Specjalista ds. Administracji i Floty

Firma: Mzuri Sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

Grupa Mzuri jest niekwestionowanym liderem w Polsce w zakresie usług zarządzania i inwestowania w mieszkania na wynajem. W chwili obecnej zarządzamy portfelem prawie 7500 mieszkań i apartamentów w 64 miastach Polski. Klientami naszej firmy są właściciele mieszkań i domów przeznaczonych na wynajem. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Administracji i Floty
Miejsce pracy: Łódź
Zadania:
  • Obsługa korespondencji i kurierów
  • Obsługa floty samochodów
  • Obsługa klientów przychodzących
  • Zamawianie materiałów do biura i firmy
  • Opieka nad stażystami
  • Dbanie o porządek w biurze i na recepcji
  • Inne zadania zlecone przez Zleceniodawcę
Od kandydatów oczekujemy:
  • Dyspozycyjności do pracy w godzinach rannych i popołudniowych 08:00-20:00 od poniedziałku do piątku (dwie zmiany 8-16 lub 12-20)
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Sprawności w posługiwaniu się komputerem (MS Office)
  • Skrupulatności i dokładności
  • Systematyczności i terminowości w działaniu
  • Konsekwencji w realizacji wyznaczonych celów
  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków
  • Komunikatywności
  • Pozytywnej energii i chęci do działania
  • Dobrego planowania i organizacji pracy własnej
  • Chęci rozwoju
Oferujemy:
  • Pracę dla jednego z liderów nowego segmentu rynku nieruchomości
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Kreatywną, przedsiębiorczą atmosferę i kulturę pracy
  • Wynagrodzenie stałe
  • Współpracę z młodym, dynamicznym i koleżeńskim zespołem
  • Współpracę w formie umowy zlecenie lub działalności gospodarczej
  • Opieka medyczna POLMED
  • Możliwość dołączenia do grona wspólników
  • System emerytalny

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.) ".