kandydatów

Etat Kierowca ciężarowy C+E

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie numer: 7858032, z dnia 2023-01-03

Klient portalu Praca.pl

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą transportową w Polsce. Naszą siłą są nasi pracownicy, którzy stanowią naprawdę zgrany, pełen inspiracji zespół. Czeka na Ciebie praca w firmie o ugruntowanej pozycji i szerokim zakresie usług transportowych

Kierowca ciężarowy C+E

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

Zatrudnię pracownika na stanowisku kierowcy C+E. w transporcie międzynarodowym. Transport cysternami bez ADR.

Obowiązki:

  • transport płynnych środków (bez ADR)
  • stałe miejsca załadunków i rozładunków
  • system pracy dwutygodniowy za granicą (wyjazd z Polski niedziela busem, zjazd do Polski busem poniedziałek po 2 tygodniach) i 2 tygodnie wolne w dyspozycji

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy C+E
  • Prawo jazdy kat. C+E, kurs na przewóz rzeczy, karta kierowcy

Oferujemy

  • Terminowość wypłacania wynagrodzeń
  • Przestrzeganie norm czasu pracy kierowcy
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Nowoczesna flota euro 6
  • Jazdę nowoczesnym samochodem przypisanym do dwóch kierowców
  • Wynagrodzenie na poziomie ok. 6 500 zł netto/miesięcznie
  • Pełne wsparcie, stały kontakt z dyspozytorem oraz obsługę serwisową