kandydatów

Etat Dyrektor Szkoły Ponadpodstawowej

Firma: TEB Edukacja miejsce pracy: Łódź

TEB Edukacja Sp. z o.o.

lider na rynku edukacyjnym w Polsce, prowadzący m.in. szkoły policealne i medyczne, technika, zawodowe kursy i szkolenia oraz Akademię III wieku

Do TEB Edukacja poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyrektor Szkoły Ponadpodstawowej
Miejsce pracy: Łódź
Twój zakres obowiązków:
  • budowanie pozytywnego wizerunku szkoły w lokalnym środowisku,
  • opracowywanie i prawidłowa realizacja planu pracy szkoły, między innymi szkolnych planów nauczania, planów zajęć edukacyjnych, planów realizacji praktycznej nauki zawodu,
  • nadzór nad prawidłowym realizowaniem programów nauczania i realizacją podstawy programowej,
  • pełnienie nadzoru pedagogicznego,
  • kreowanie rozwiązań usprawniających proces dydaktyczny,
  • organizacja egzaminów zewnętrznych zgodnie z procedurą określoną przez CKE,
  • realizacja planu rozwoju działalności edukacyjnej firmy.
Dla nas cenne jest:
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w zarządzaniu placówką oświatową – mile widziane,
  • przygotowanie pedagogiczne,
  • znajomość przepisów oświatowych – mile widziane,
  • umiejętność prowadzenia wystąpień publicznych,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość systemu Librus i Vulcan
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne,
  • dyspozycyjność, elastyczność, samodzielność i inicjatywa w działaniu.
Korzyści:
  • zatrudnienie w stabilnej firmie będącej liderem w swojej branży,
  • dodatkowe dni wolne,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • elastyczny harmonogram zajęć,
  • umowę o pracę,
  • atmosferę opartą na współpracy, zaufaniu i dzieleniu się wiedzą,
  • ubezpieczenie NNW, Multisport i pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach,
  • atrakcyjne zniżki na kształcenie w ramach oferty holdingu TEB,
  • refundacja kosztów okularów dla osób z wadą wzroku: 50 zł za badanie, 200 zł za oprawki, 350 za soczewki,
  • ZFŚS do którego można zwrócić się o pomoc finansową w trudnej sytuacji losowej.