kandydatów

Etat Pracownik magazynowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/23/0283
OBOWIĄZKI:
- przyjmowanie dostaw surowców zgodnie z dokumentacją- rozmieszczanie produktów i surowców w magazynie transportem jezdniowym- przygotowywanie produktów gotowych do wysyłki do klienta zgodnie z dokumentacją- zaopatrywanie produkcji w niezbędne surowce według złożonego zapotrzebowania i zgodnie z wymaganiami produkcji- odbieranie towarów z wydziałów produkcji i umieszczenie ich w wyznaczonych strefach w magazynie- miejsc wykonywania pracy: Łódź, ul. Kurczaki 130 + Łódź, ul. Zakładowa 99- umowa o pracę na okres 3 lat
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy
Uprawnienia: Kierowanie i obsługa wózków jezdniowych z napędem silnikowym
Uprawnienia: sprawność fizyczna

Wymagania inne:

uprawnienia na wózek widłowy wydane przez UDTpredyspozycje do wykonywania pracy na trzy zmiany

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 814 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi