kandydatów

Etat Ustawiacz maszyn / Pracownik produkcyjny

Firma: AAS Recruitment Sp. z o .o. miejsce pracy: Pabianice

Obecnie dla Naszego klienta poszukujemy:

Ustawiacz maszyn / Pracownik produkcyjny
Miejsce pracy: Pabianice

Z Nami zdobędziesz zawód ustawiacza maszyn - zapewniamy wewnętrzne szkolenia do roku czasu pod okiem doświadczonego lidera.

Poszukujemy osób, które lubią majsterkować i chcą się rozwijać!

Zakres obowiązków:
  • Prawidłowe ustawienie - mechanika precyzyjna
  • Usuwanie awarii
Oczekujemy:
  • Ogólna wiedza techniczno-mechaniczna
  • Podstawy czytania rysunku technicznego
Oferujemy:
  • Umowa o pracę bezpośrednio z zakładem
  • Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
KLAUZULA INFORMACYJNA

rekrutacja zleceniobiorców i pracowników tymczasowych Informujemy, że przedsiębiorstwa Exact Systems sp. z o.o., AAS Recruitment sp. z o.o., AAS Sp. z o.o. oraz niemiecka spółka Exact Systems GmBH podjęły decyzję o wspólnym prowadzeniu rekrutacji dla zleceniobiorców i pracowników tymczasowych. W związku z czym zawarły umowę o współadministrowaniu danymi osobowymi przetwarzanymi na potrzeby rekrutacji. Decyzja ta wynika z faktu, że wymienione spółki są ze sobą powiązane kapitałowo i organizacyjnie. Dzięki wspólnym działaniom mogą przedstawić więcej ofert pracy i skuteczniej przeprowadzają proces rekrutacji.

1.Dane osobowe, które przetwarzamy w ramach prowadzonej rekrutacji, są współadministrowane przez współadministratorów:
a) EXACT SYSTEMS sp. z o.o., ul. Ferdynanda Focha 53/5, 42-200 Częstochowa (KRS: 0000729296),
b) AAS RECRUITMENT sp. z o.o., ul. Ferdynanda Focha 53/5, 42-200 Częstochowa (KRS: 0000255644),
c) EXACT SYSTEMS GmBH, Am Klinikum 7, 02826 Görlitz,
d) AAS Sp. z o.o., ul. Ferdynanda Focha 53/5, 42-200 Częstochowa (KRS: 0000848803, nr agencji: 24292).
2. Dane osobowe przetwarzane będą w celach:
a) rekrutacji, a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych będzie zgoda, rozumiana jako dobrowolne i świadome przystąpienie do procesu rekrutacji oraz obowiązki prawne wskazane w przepisach prawa;
b) dalszych rekrutacji, a podstawą prawną do ich przeprowadzania będzie zgoda na prowadzenie przyszłych rekrutacji;
c) ochrony przed ewentualnymi roszczeniami a także dochodzenia roszczeń, które to działania stanowią prawnie uzasadniony interes współadministratorów.
3. Okres przetwarzania danych osobowych dla celu wskazanego w:
a) pkt. 2 lit. a) – do zakończenia rekrutacji;
b) pkt. 2 lit. b) – przez okres do 12 miesięcy od daty zgłoszenia do rekrutacji;
c) pkt. 2 lit.
d) – przez okres 3 miesięcy od czasu zakończenia rekrutacji.
4. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez wszystkich Współadministratorów. Ponieważ w rekrutacji wykorzystujemy platformy rekrutacyjne, portale społecznościowe, komunikację mailową oraz inne narzędzia teleinformatyczne, twoje dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom obsługującym ww. narzędzia, w tym zapewniającym serwis związany z ich utrzymaniem i ewentualnymi naprawami.
5. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej.
6. Przysługujące prawa:
a) dostęp do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania;
b) przenoszenie danych;
c) wniesienie sprzeciwu (dotyczy przetwarzania danych w oparciu o prawnie uzasadniony interes);
d) wniesienie skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych jest niezgodne z prawem;
e) w przypadku danych osobowych, które są przetwarzane na podstawie zgody - prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie; cofnięcie zgody nie wpływa jednak na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Osoba, której dane dotyczą, może wykonywać przysługujące jej prawa wobec każdego z współadministratorów.
7. W procesie rekrutacji możesz zostać poproszony o rozwiązanie testów rekrutacyjnych, jednak decyzji o zawarciu umowy nie podejmujemy w sposób zautomatyzowany, a zawsze na podstawie całego procesu rekrutacji, w tym rozmowy rekrutacyjnej.
8. Podanie wszystkich danych osobowych w ramach prowadzonej rekrutacji jest dobrowolne, ale jest konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.
9. Dane pochodzą bezpośrednio od osób, których dotyczą lub od podmiotów świadczących usługi związane z rekrutacją.
10. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
a) Exact Systems sp. z o.o.: odo.exs@exactsystems.com,
b) AAS Recruitment sp. z o.o.: odo@aasrecruitment.com.
11. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, chciałbyś się dowiedzieć więcej, jak przetwarzamy twoje dane osobowe lub chciał skorzystać z przysługujących Ci praw, prosimy o kontakt – możesz skorzystać z dowolnego sposobu komunikacji, m.in.:
a) Exact Systems sp. z o.o., ul. Focha 53/5, 42-200 Częstochowa (z dopiskiem ODO),
b) za pomocą kontaktu do wybranego inspektora ochrony danych wskazanego w punkcie 10,
c) wybrany adres każdego z współadministratorów wskazany w punkcie 1. (z dopiskiem ODO).

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 23-01-2023
Wyświetleń: 142