kandydatów

Etat Księgowy ds. należności

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Księgowy ds. należności
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/23/0317
OBOWIĄZKI:

- przygotowywanie faktur, rozliczeń i zestawień dla klientów - odpowiadanie na zapytania klientów dotyczące należności - pobieranie gotówki (cash collection), przetwarzanie kart kredytowych i alokacja gotówki - zarządzanie kredytami i kontami klientów - wykonywanie codziennych transakcji finansowych, w tym weryfikowanie, klasyfikowanie, obliczanie, księgowanie i rejestrowanie dan6ych dotyczących należności - miejsce wykonywania pracy: Łódź, ul. Gdańska 130 + praca zdalna

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w branży finansowej dobra znajomość pakietu MS Office i SAP, podstawowa znajomość finansów umiejętność obsługi klienta, umiejętności komunikacyjne

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 120 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi