kandydatów

Etat Operator maszyn i urządzeń do obróbki plastycznej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach miejsce pracy: Pabianice

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Operator maszyn i urządzeń do obróbki plastycznej
Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/23/0315
OBOWIĄZKI:
kompletowanie zamówień klientów zgodnie z specyfikacją z użyciem skanera Motorola MC9190-G, pakowanie produktów, uzupełnianie surowców, obsługa maszyn produkcyjnych, kontrola jakości gotowego produktu.Praca 40 godzin w tygodniu, w systemie dwuzmianowym w godzinach 04.00-16.00/16.00-04.00, również w dni wolne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: praca w zespole
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

umiejętność obsługi maszyny do obróbki plastycznej oraz pracowitość i staranność.

Miejsce pracy:

Pabianice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 23,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach