kandydatów

Etat Zastępca dyrektora placówki medycznej

Firma: Doctorpro Poland sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

W związku z otwarciem nowego centrum medycznego w Łodzi, zespół placówek DOCTORPRO Poland Sp. z o.o. zaprasza do współpracy pracownika na stanowisko:

Zastępca dyrektora placówki medycznej

Jesteśmy partnerem grupy On Clinic Ukraina - znanej i docenianej za wysoką jakość obsługi oraz wykorzystanie innowacyjnych technologii leczenia pacjentów. Naszą misją jest zapewnienie dla pacjenta komfortowego pobytu w klinice oraz prowadzenie wysokiej jakości opieki medycznej.

Zakres obowiązków:
  • Profesjonalne, proaktywne wsparcie Zarządu w bieżących sprawach;
  • Nawiązanie współpracy z agencjami ubezpieczeniowymi;
  • Rekrutacja personelu medycznego, budowanie zespołu (lekarze, pielęgniarki, administratorzy, recepcjoniści, personel pomocniczy);
  • Współpraca z działem: prawnym, księgowym, marketingu, HR;
  • Badanie rynku, analiza konkurencji, raportowanie.

Nasze wymagania:

  • Biegła znajomość języka ukraińskiego (lub ros.) oraz języka polskiego - warunek konieczny;
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki medyczne;
  • Umiejętność koordynowania wielu spraw jednocześnie;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie, samodzielność;
  • Energia i pozytywne nastawienie do pracy, łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Wysoki poziom uczciwości i dyskrecji;
  • Obsługa komputera w zakresie MS Office, Google Documents.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Dużą decyzyjność w działaniu;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole;
  • Współudział w tworzeniu nowej marki na rynku polskim.