kandydatów

Etat Twórca tekstów

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Twórca tekstów
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/23/1798
OBOWIĄZKI:

- tworzenie oryginalnych treści i tekstów w zależności od potrzeb i wymagań klientów, w tym artykułów, recenzji, opowiadań, scenariuszy i innych; - badanie tematów i zagadnień, aby zdobyć informacje potrzebne do stworzenia merytorycznie poprawnych treści - redagowanie, korekta i poprawianie tekstów w celu poprawy jakości i zgodności z wymaganiami klientów lub publikacji - praca z innymi specjalistami w ramach zespołu, takimi jak redaktorzy, projektanci i specjaliści ds. marketingu, aby dostosować treści do potrzeb klienta - kontakt z klientem w języku białoruskim - miejsce wykonywania pracy: siedziba (Łódź, ul. Narutowicza 40/1) + teren całej Polski - wymiar czasu pracy: 156 godzin miesięcznie lub 39 godzin tygodniowo - system czasu pracy: jednozmianowy, godziny pracy 9-17 - praca w dni wolne - umowa o dzieło na okres 3 lat

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: białoruski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Praca w zespole
Uprawnienia: KREATYWNOŚĆ I UMIEJĘTNOŚĆ MYŚLENIA PRZESTRZENNEGO

Wymagania inne:

umiejętność pisania zrozumiałych i przystępnych tekstów, dopasowanych do różnych odbiorców silne zdolności analityczne

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 23,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi