kandydatów

Etat Pracownik Serwisu Sprzątającego

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Łódź

Pracownik Serwisu Sprzątającego
Miejsce pracy: Łódź

DUSSMANN SERVICE POLSKA Sp. z o.o. zatrudni:

PRACOWNIKA SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO DO GRUPY MOBILNEJ w Łodzi

Zapraszamy również osoby niepełnosprawne jeśli tylko uznają,

że praca fizyczna nie pogorszy ich stanu zdrowia.

Oferujemy:
  • Umowę o pracę w stabilnym, z wieloletnim doświadczeniem na rynku przedsiębiorstwie,
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzeni: 5075 ZŁ brutto+ premia uznaniowa,
  • Szacunek i troskę o pracownika oraz przyjazną atmosferę w miejscu pracy,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Kartę Multisport,
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz wsparcie merytoryczne,
  • Nie oczekujemy rzeczy niemożliwych.
 Obowiązki:
  • Odkurzanie kubatury,

  • Mycie okien,

  • Pranie wykładzin,

  • Polimeryzacja,

  • Prace porządkowe na wysokości (z podnośnika).

Oczekujemy:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenia w profesjonalnych usługach sprzątających (mycie okien, polimeryzacja powierzchni, doczyszczanie)
  • Dyspozycyjności (praca w systemie zadaniowym, w różnych godzinach od poniedziałku do piątku, czasami również w soboty).
Mile widziane:
  • Uprawnienia na podnośniki,
  • Badania wysokościowe.

Praca również poza województwem łódzkim.