kandydatów

Etat Sekretarz

Firma: Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Łodzi
Wojewódzki Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Sekretarz
Miejsce pracy: Łódź
Ogłoszenie o naborze Nr 119574

Warunki pracy

  • Praca w siedzibie urzędu od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30

  • Narzędzia pracy: komputer i urządzenia biurowe (drukarka, kserokopiarka, skaner, niszczarka)

  • Stanowisko pracy zlokalizowane jest na wysokim parterze w budynku, w którym występują bariery architektoniczne dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich (brak podjazdów, widny osobowej, drzwi odpowiedniej szerokości, odpowiednio dostosowanej toalety)

  • Częste kontakty zewnętrzne

  • Niejednokrotnie wykonywanie pracy pod presją czasu

  • Praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie

  • Brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym, niedosłyszącym oraz głuchoniemym

Zakres zadań

  • Przyjmuje korespondencję wpływającą do Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii, rejestruje ją w dzienniku korespondencyjnym oraz przekazuje Wojewódzkiemu Lekarzowi Weterynarii, a po dekretacji przekazuje właściwym komórkom organizacyjnym
  • Wysyła korespondencję
  • Obsługuje telefony, pocztę elektroniczną, Elektroniczną Platformę Usług Administracji Publicznej – ePUAP, przyjmuje i nadaje faksy
  • Organizuje i koordynuje przyjęcia interesantów, udziela im informacji, a w razie potrzeby kieruje ich do właściwych komórek organizacyjnych
  • Prowadzi w formie elektornicznej centralny rejestr skarg i wniosków
  • Prowadzi rejestr zarządzeń Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii
  • Ewidencjonuje delegacje służbowe pracowników
  • Prowadzi rejestr faktur wpływających do Inspektoratu

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku obsługującym sekretariat kierownika jednostki
  • Znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem Inspekcji Weterynaryjnej
  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów komputerowych (MS Office) oraz Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej - ePUAP
  • Komunikatywność
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe