Etat Rejestratorka medyczna / Pracownik Recepcji Centrum Medycznego

Firma: Doctorpro Poland sp. z o.o. miejsce pracy: Łódź

W związku z otwarciem nowych centrum medycznych w Polsce zespół placówek DoctorPro Poland zaprasza do współpracy osobę do obsługi recepcji centrum medycznego w Łodzi.

Jesteśmy partnerem grupy On Clinic Ukraina - znanej i docenianej za wysoką jakość obsługi oraz wykorzystanie innowacyjnych technologii leczenia pacjentów. Naszą misją jest zapewnienie dla pacjenta komfortowego pobytu w klinice oraz prowadzenie wysokiej jakości opieki medycznej.

Rejestratorka medyczna / Pracownik Recepcji Centrum Medycznego
Miejsce pracy: Łódź
Główne obowiązki:
  • Telefoniczna i/lub stacjonarna rejestracja wizyt w programie wewnętrznym firmowym;
  • Prowadzenie kalendarza wizyt;
  • Wspieranie lekarzy w codziennych kontaktach z pacjentami;
  • Przyjmowanie płatności, wystawianie paragonów, faktur, obsługa kasy fiskalnej;
  • Udzielanie pacjentom informacji dotyczących świadczonych usług medycznych w klinice;
  • Wydawanie dokumentacji medycznej;
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentów wewnątrz firmy;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy;
  • Obsługa pacjenta w rejestracji i poczekalni.
Nasze Wymagania:
  • Doświadczenie w branży usługowej;
  • Płynne posługiwanie się j. polskim (C1, preferowany jest native speaker);
  • Znajomość języków: ukraińskiego lub rosyjskiego (В1+) - warunek konieczny;
  • Utrzymanie wysokich standardów w zakresie obsługi klienta;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Gotowość do opracowania odpowiedniej ilości informacji niezbędnych do pracy - zapewniamy szkolenie wewnętrzne (w języku ukraińskim lub rosyjskim);
  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym w godzinach otwarcia kliniki.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole;
  • Współudział w tworzeniu nowej marki na rynku polskim;