kandydatów

Etat Inspektor

Firma: Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Łodzi
Wojewódzki Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Łódź
Ogłoszenie o naborze Nr 120560

Warunki pracy

  • Praca w siedzibie urzędu od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30

  • Narzędzia pracy: komputer i urządzenia biurowe (kserokopiarka, fax, skaner, niszczarka)

  • Wysiłek fizyczny

  • Częste kontakty zewnętrzne - głównie telefoniczne

  • Praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie

  • Stanowisko pracy zlokalizowane jest w budynku, w którym występują bariery architektoniczne dla osób niepełnosprawnych ruchowo (brak wind/podjazdów, drzwi odpowiedniej szerokości, odpowiednio dostosowanej toalety). Wystepuje konieczność przemieszczania się schodami.

  • Brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym, niedosłyszącym oraz głuchoniemymDodatkowe informacje

Zakres zadań

  • Realizuje zapotrzebowania dotyczące zakupów, składane przez pracowników WIW poprzez sporządzanie na ich podstawie zamówień i przesyłanie ich do wykonawców
  • Opisuje faktury i przekazuje je do Działu ds. finansowo-księgowych
  • Prowadzi nadzór nad realizacją umów na dostawy i usługi, ze szczególnym uwzględnieniem terminów ich wygaśnięcia oraz stopnia ilościowego wykorzystania
  • Sprawdza dostawy pod względem zgodności z zamówieniem oraz umowami
  • Rozpatruje reklamacje
  • Prowadzi rejestry obwiązujące w Dziale ds. zamówień publicznych i zaopatrzenia
  • Informuje na piśmie Dział ds. finansowo-księgowych o potrzebie naliczania kar umownych

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w administracji publicznej w zakresie zamówień publicznych lub zaopatrzenia
  • znajomość programów komputerowych (Pakiet MS Office)
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • komunikatywność
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe