kandydatów

Etat Bufetowa / Pomoc Kuchenna

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Łódź

Bufetowa / Pomoc Kuchenna

Praca od poniedziałku do niedzieli wg grafiku w godz. 6.00-14.00 lub 14.00-22.00

OFERUJEMY:
  • umowa zlecenie, po okresie próbnym umowa o pracę,
  • pakiet sportowy,
  • prywatna opieka medyczna.
OBOWIĄZKI:
  • przygotowanie kanapek, sałatek, deserów, krojenie warzyw itp.
  • utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy,
  • przestrzeganie zasad HACCP, zasad higieniczno-sanitarnych , BHP i PPOŻ,
  • obsługa bufetu w godzinach wydawania posiłków,
  • zmywanie naczyń stołowych i kuchennych.
WYMAGANIA:
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne,
  • mile widziane doświadczenie.