kandydatów

Etat Sztukator

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Sztukator
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/23/2165
OBOWIĄZKI:

- wykonywanie sztukaterii metodą ciągnięcia - przygotowywanie form sztukatorskich i odlewów - rekonstrukcja mazerunków i marmoryzacji - obsługa agregatu ciśnieniowego - odtwarzanie łukowych otworów i sklepień - wykorzystywanie metod hydrodynamicznych do czyszczenia elementów obiektów - miejsce wykonywania pracy: siedziba firmy oraz według umów i zleceń firmy Godziny pracy: 8 -16 / 7 - 15 / 6 - 14

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

staż pracy - min 5 lat w latach 2010 - 2023 umiejętność wykonywania mazerunku i marmoryzacji oraz sztukaterii posiadanie zdolności plastycznych

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi