Etat Junior process specialist/ młodszy specjalista ds. zakupów

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi miejsce pracy: Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Junior process specialist/ młodszy specjalista ds. zakupów
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/23/2184
OBOWIĄZKI:
-realizacja wszystkich etapów procesu zamówienia-wyjaśnienie specyfikacji popytu z klientem;-udzielanie porad dotyczących istniejących kanałów zakupowych;-obszar wydatków pośrednich;-dokonywanie zakupów natychmiastowych, zapytania ofertowe;-weryfikowanie oferowanych przez dostawców warunków współpracy; -negocjowanie i przygotowywanie decyzji o udzieleniu zamówienia;-monitorowanie terminowości dostaw i przeprowadzanie monitów;-prowadzenie potrzebnej dokumentacji i sporządzanie raportów;-współpraca z innymi działami firmy- godziny pracy: 12.00-1.00 (tzw. LATAM shift)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe na podobnym stanowiskuprofesjonalna umiejętność pracy w programach Excel, Word i Outlookznajomość systemu SAPjęzyk angielski dobra znajomość w mowie i piśmiejęzyk portugalski- biegła znajomość w mowie i piśmieUmiejętność pracy w zespoleKomunikatywnośćDokładność i dobra organizacja pracyUmiejętność analizowania i rozwiązywania problemów

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi